Středa 22.11.2017

Thermomix vaří sám

Potřebujete ušetřit čas a zároveň uvařit dobré jídlo pro celou rodinu? Thermomix má opět řadu vylepšení, které vám práci usnadní.

Více informací

Méně informací

Thermomix zastane až dvanáct funkcí - míchá, mixuje, vaří, váží, vaří v páře, promíchává, šlehá, emulguje, drtí, ohřívá, seká a hněte. Už nemusíte kupovat cukr moučka, v přístroji si ho připravíte. Ani švestková povidla nekupujte, stačí naházet švestky do přístroje, rozemlít a nechat vařit. Nikdy se nepřipálí, protože přístroj je stále míchá. Máte chuť na vaječný koňak nebo mandle v cukru? To všechno si můžete sami a jednoduše připravit. Krásně v něm i nakyne těsto na vánočku nebo buchty. Čerstvá majonéza vás také možná překvapí svou chutí. Thermomix má nově tzv. key cook, což je neomezená kuchařka, která vám na displeji přesně ukazuje, co máte dělat. Vlastně jen přidáváte suroviny a Thermomix je sám zpracuje a uvaří. A nejen to, na mobil vám pošle seznam ingrediencí, které musíte ke zvolenému pokrmu nakoupit. Přesně v tom pořadí, jak procházíte obchodem. Co hovoří za kvalitu výrobku je, že s ním pracují i špičkoví kuchaři ve svých restauracích. Thermomix se prodává formou předváděcích akcí, kterou si můžete objednat u sebe doma, nebo na www.thermomix.vorwerk.cz.


Klíčová slova
Vaření
Technika
Bydlení

SOUTĚŽ:

Křížovka o kečupy - Pochutina, kterou milují především děti.

Kečupy Heinz patří k nejlepším. Ochutnejte je s hranolky, kroketami nebo těstovinami, určitě si je zamilujete.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O VÍKEND V AGROPENZIONU

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 28. listopadu 2017 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Lucie Černoušková
Česká Lípa
Křížovka o kečupy

Facebook