Sobota 17.03.2018

Ramínka, která uspoří místo

Bojujete doma s místem? Vyzkoušejte úsporná ramínka do skříně, na které můžete zavěsit spoustu věcí a ušetřit tak místo.

Více informací

Méně informací

Úsporné ramínko

Tímto praktickým ramínkem ušetříte spoustu místa ve skříni. Na jedno ramínko pověsíte více oblečení. Vyrábí se z kovu potaženého plastem se svorkami na sukně a s protiskluzovou úpravou na kalhoty a košile. Stojí 249 Kč.

 

 

 

Ramínko na šátky

Je chytré a hezké zároveň. Vyrábí se ve tvaru sovy, přičemž kulatými otvory protáhnete šátky. Ramínko může viset v šatně nebo ve skříni a vejde se na něj až 14 šátků. Lze na něj pověsit i opasky. Je hladké, nezatrhává textil. Dáte za něj 299 Kč.

 

 

 

Ramínko na opasky

Jednu se o háček, díky kterému uskladníte všechny vaše opasky. Opasky se zavěsí za sponu, což je praktické i pro kabelky. Připravte si 199 Kč.

 

 

 

Ramínko na kabelky a kravaty

Již nevíte, kam uložit vaše oblíbené doplňky? Na toto ramínko můžete pověsit až 4 doplňky zároveň. Jak kabelky, tak opasky nebo šátky... Je otočné a má čtyři úrovně. Stojí 299 Kč.

Info

Více informací na www.blancheporte.cz.

Foto: Blancheporte


Klíčová slova
Dům
Bydlení

SOUTĚŽ:

Křížovka o želatinové bonbony - Marks and Spencer přináší chutná prasátka.

Nejen děti si rádi pochutnají na želatinových prasátkách od Mark and Spencer. Ovocné bonbony Percy Pig si vás jistě získají.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O VÍKEND V KRUŠNÝCH HORÁCH!

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 29. března 2018 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Petr Jonáš
Litomyšl
Křížovka o želatinové bonbony

Facebook