Čtvrtek 19.04.2018

Největší zážitkový festival SaunaFest 2018

V Aquapalace Praha se uskutečnil již šestý ročník mezinárodně uznávaného festivalu saunování. Začátkem dubna se v největším saunovém světě v ČR sešli milovníci saunování, ceremoniálů i saunového divadla z více než deseti zemí.

Více informací

Méně informací

Již tradičně se v rámci festivalu uskutečnilo Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech jednotlivců a týmů, které bylo zároveň kvalifikací na mistrovství světa. Soutěžící předvedli saunové ceremoniály návštěvníkům z řad široké veřejnosti i odborné porotě. Vedle hlavní soutěže se zápolilo také v kategorii Mistr ručníku. Ta přinesla originální představení těch nejlepších triků v práci s ručníkem mimo saunu. Smyslem SaunaFestu ale není jen samotná soutěž. „Festival má upozornit na důležitost pravidelného saunování pro zdraví a zároveň představit ceremoniály, které si zamilovali lidé po celém světě. Stále je ale mnoho těch, kteří o nich ještě neslyšeli," říká saunový mág Pavel Hofrichter, předseda České asociace saunérů.

Mašlíková propadla saunování

Tváří letošního ročníku se stala Hana Mašlíková, pro níž je saunování pravidelnou oblíbenou aktivitou. „Saunování jsem propadla už dávno, protože mi pomáhá udržet se v dobré fyzické i psychické kondici. Ráda navštěvuji různé saunové ceremoniály, které jsem měla možnost si i sama vyzkoušet v roli saunéra. Stát se tváří největšího saunového festivalu byla pro mě velká čest," dodává Hana Mašlíková. I nyní si ale můžete v Aquapalace Praha užít několik desítek speciálních ceremoniálů denně.


Klíčová slova
Zdraví
Cestování
Česko

SOUTĚŽ:

Křížovka o deodoranty - Old Spice Danger Time je typický deodorant pro muže.

Deodorant roll-on Old Spice Danger Time má nezaměnitelnou vůni zkušeného muže již po celá desetiletí. Jak příjemně vonět? Zvolte si deodorant pro muže, který vám pomůže zbavit se tělesného zápachu a podpaží přiměje vonět jako divoké, osvěžující dobrodružství v cizí zemi.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O SPORTOVNĚ-REKREAČNÍ POBYT

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 28. dubna 2018 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Evženie Kubová
Jihlava
Křížovka o deodoranty

Facebook