Neděle 22.04.2018

Nejšetrnější prodlužování vlasů

Toužíte po dlouhých a hustých kadeřích nebo splývavém culíku sahajícím až do půli zad? Dlouhé vlasy bohužel nebyly dány do vínku každé z nás, a proto si k vysněnému účesu musíme často najít alternativní cestu.

Více informací

Méně informací

Pokud máte zdravotní problémy způsobené s vypadáváním vlasů nebo se vám jednoduše nechce roky čekat, než vlasy dorostou, jediným efektivním a rychlým řešením pro vás bude jejich prodloužení. Naprosto přírodní cestou se rozhodl jít salon OWAY (Organic Way) Rolland, kde dosáhnete požadované délky vlasů, aniž byste sami sobě uškodili.

Neubližujte svým vlasům

Pořekadlo „vlasy jsou korunou krásy" v současné době platí víc než kdy jindy. Prodlužování a zhušťování vlasů je trendem nejen po celém světě, ale i u nás, kde se zájem o nejrůznější techniky zvyšuje každým dnem. Salon OWAY (Organic Way) Rolland míří jako jeden z mála tzv. „zelenou cestou", která vychází vstříc nejen vaší spokojenosti, ale i zdraví. Setkáte se tu tak tedy především s přírodními službami, při kterých nebudou vaše vlasy chemicky ani mechanicky poškozeny a naopak bude pečováno o jejich kvalitu a zářivou budoucnost.

Studená cesta

Prodloužení a zhuštění vlasů se provádí tzv. za studena, takže nedochází k absolutně žádnému tepelnému poškození. Metoda unikátních „lepících pásek" nabízí diskrétní, téměř neviditelné spoje, které nenarušují vlastní vlasy. Jak aplikace, tak i složení pásek je velmi šetrné, spoje jsou navíc pružné a tak vás neobtěžují ani při spánku. Navázání jednoho pramene trvá méně než 10 sekund, tudíž oproti konvenčním metodám prodlužování získáte spoustu času navíc. Díky schopnosti aplikace i na vlasy dlouhé pouhý 1 centimetr představuje tato technika skvělou alternativu i ženám po chemoterapii, trpícím alopecií (řídnutím vlasů) a dokonce i mužům, jež neúspěšně bojují s velmi prořídlými vlasovými partiemi. V OWAY (Organic Way) Rolland můžete navíc zkombinovat prodloužení či zahuštění s šetrnými barvicími prostředky Hcolor, Hnectar nebo Hmelt, které dodají vašim vlasům zdraví i jiskru pravé krásy!


Klíčová slova
Styl
Kosmetika

SOUTĚŽ:

Křížovka o vlasovou péči - Pečujte o své vlasy s kvalitní francouzskou kosmetikou Lóccitane.

Kondicionéry jsou určeny pro všechny typy vlasů. Obsahují extrakt z bromélie, která pomáhá posilovat vlasové vlákno. Vytváří vlasy lesklé a měkké. Po použití jsou vlasy parfemované svěží květinovou vůní.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O SPORTOVNĚ-REKREAČNÍ POBYT

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 28. dubna 2018 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Vendula Hanousková
Mělník
Křížovka o vlasovou péči

Facebook