Neděle 15.01.2017

Nebojte se na ples odvázat v make-upu

Je období plesů, a to je ten správný čas nechat promluvit své kreativní já a zkusit vše, na co jste dosud v líčení neměla odvahu. Hitem jsou blyštivé kamínky, peří a kouřové stíny v netradičních barvách. Naopak vlasům dopřejte přirozenost.

Více informací

Méně informací

Plesy si žádají něco speciálního, ženy by proto přípravám měly věnovat náležitou péči. Kdy jindy vyzkoušet neotřelé, extravagantní nebo přímo bláznivé barvy a kosmetické vychytávky? Dokonce i evergreen společenského líčení, tedy kouřové stíny, může dostat nový rozměr díky novému barevnému pojetí. Při líčení je však důležitý dobrý základ, tedy vyčištěná pleť a podkladová báze pod make-up, aby vše vydrželo co nejdéle, ideálně po celou noc až do rána.

Lesk ve stylu holywoodských hvězd

Vzhledem k tomu, že na plesech se vše blýská, i make-up by se měl nést v tomto duchu. Třpytky vyniknou na očních víčkách, řasách i tvářích, specialitou z módních přehlídek je pak třpytivé obočí. Kromě metalických očních stínů s odlesky můžete na víčko nanést glitry, které zafixujete například gelovou řasenkou nebo speciálním lepidlem. Výsledný efekt bude o to působivější, pokud oko orámujete kontrastní barvou. „Velmi populární je výrazné rámování očí černou linkou doplněné o zářící zlatavé efekty, které se nese v duchu líčení filmových hvězd. Linka může být v tomto případě hodně protažená a silná," radí Anna Stojaspalová ze společnosti LR Health & Beauty.

Dejte si záležet na očích

Klasikou, která nezklame, zůstávají precizně vykreslené oči pomocí kouřových stínů. V kombinaci s třpytkami se můžete držet při zemi s tradičními odstíny šedé či modré, letošní specialitou je nicméně kouřové líčení v barevných tónech švestkové či bordó. V tomto případě je však nutné ve stínování postupovat obezřetně, aby vaše stíny nevypadaly jednolitě a nezdůraznily nechtěné prvky typu kruhů pod očima. K dokonalému looku je třeba zajistit dokonalé krytí kolem víček.

Kamínky a peří?

Nalepovací kamínky či barevné peří jistě nejsou věci, které byste využila na klasické denní líčení. V případě plesu však tyto zdobící prvky směle zařaďte do svého repertoáru. Drobné kamínky kolem očí nebo v horní části tváře podtrhnou váš hvězdný make-up. Příležitost dejte také umělým řasám, jejichž efekt znásobí vlepená barevná pírka. V takovém případě to pak již nepřehánějte s vybarvováním rtů.

Nehty slaďte, vlasům ponechte přirozenost

Upoutáte-li na sebe pozornost díky výrazným očím, tmavým rtům a třpytícím se tvářím, účes už můžete nechat bez větších zásahů. Vlasy stačí prohrábnout hřebenem, případně doladit kulmou. Nechte je pak splývat podél obličeje nebo vytvořte rozpustilý rozcuch. Nehtům bude slušet, pokud jim dopřejete obdobné barevné ladění jako u svých očí. Trendy je nepravidelné zdobení, tedy jeden nehet v barvě očí, druhý nalakovaný třpytkami a třetí v kombinaci obojího. Spolehlivá je v této podobě zlatočerná kombinace.


Klíčová slova
Styl
Kosmetika
Móda

SOUTĚŽ:

Křížovka o doplněk stravy a náušnice - Krásné vlasy, kůže a nehty jsou chloubou každé ženy.

Potravinový doplněk s komplexem 34 látek se postará o krásné vlasy, kůži a nehty. Kúra obsahuje 60 tobolek, což vystačí na jeden měsíc.

Součástí výhry jsou náušnice z Paříže s motivem Eiffelovy věže.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O PRODLOUŽENÝ VÍKEND V LÁZNÍCH

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 29. ledna 2017 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Petra Procházková
Slup
Křížovka o doplněk stravy a náušnice

Facebook