Úterý 17.01.2017

Michelinský kuchař Herbert Hintner se vrací do Prahy

V Praze se opět po nějaké době představí Herbert Hintner, michelinský kuchař z Jižního Tyrolska, regionu na severu Itálie. Od 17. do 19. ledna 2017 bude v pražské restauraci V Zátiší (www.vzatisi.cz) připravovat čtyř- a pětichodová menu.

Více informací

Méně informací

Zájemci o špičkovou gastronomii budou moci ochutnat například ravioli z jihotyrolského chlebového těsta plněné tvarohem a špekovým máslem, vepřové „Cinta Senese" s topinamburem s černými lanýži a mandlovou brokolicí. Jednotlivé chody se budou párovat s kvalitními víny z jihotyrolského vinařství Schreckbichl Colterenzio, které v Česku zastupuje VINO MARKUZZI.

Šedesátník Herbert Hintner je doma v restauraci Zur Rose v Eppanu/Appianu nedaleko jihotyrolského Bolzana. Držitelem michelinské hvězdy se stal v roce 1995. Napsal kuchařskou knihu „Meine Südtiroler Küche" (Má jihotyrolská kuchyně). Jeho recepty zajímavě spojují tradiční regionální a moderní kuchyni.

Večeři lze objednávat na telefonním čísle: 222 221 441


Klíčová slova
Vaření
Kultura
Jídlo

SOUTĚŽ:

Křížovka o sprchový olej a knihu - Relaxujte ve vaně s knížkou v ruce.

Sprchový olej Levandule od Saloos jemně smývá pot i nečistoty, pokožku zvláčňuje a zabraňuje jejímu vysušování. Je vhodný i pro senzitivní a jinak problematickou pokožku. Esenciální olej levandule přispívá k uvolnění při stresu, napětí i nespavosti.


Kniha Střídavá péče pro kukačku od Pavla Brycze popisuje rozvod, kdy manželé svádějí boj o šestnáctiletou dceru. Matka však vyjde s tvrzením, že dítě není otce, což potvrdí i testy DNA. Otec však vyžaduje také testy, které ukážou, že dítě není ani matky. Všichni se vydávají do porodnice hledat, kdo si odnesl jejich skutečné dítě. Tato situace paradoxně opět všechny sblíží.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O PRODLOUŽENÝ VÍKEND V LÁZNÍCH

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 29. ledna 2017 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Stanislav Nedbal
Hulín
Křížovka o sprchový olej a knihu

Facebook