Sobota 16.09.2017

Jak vytvořit z pronajatého bytu skutečný domov?

Bydlíte v pronajatém bytě? Máte střechu nad hlavou, to je skvělý první krok. Přestěhovat se do jiného bytu je významný krok v životě každého z nás. Ale je váš nový byt připravený být i vaším domovem? Je připravený na návštěvy, posezení s přáteli, kvalitní odpočinek či příjemné domácí lenošení? A právě vytvoření pocitu domova je tou nejdůležitější věcí.

Více informací

Méně informací

Útulný koutek s posezením nemusí být jen drahá sedačka. Může to být třeba křeslo v rohu vašeho obývacího pokoje nebo ložnice s oblíbenou dekou či přehozem. Nebo koutek vytvořený z polštářů položených na kusovém koberci na podlaze či hrafé pufy, které snadno zastanou roli židlí i stolku na skleničku s vaším oblíbeným vínem. Že nemáte přehoz přes postel či sedačku? Přehoz je magická věc. Jakmile jej hodíte přes postel či pohovku, místnost je okamžitě útulnější. Snad proto, že přímo vyzývá, abyste si sedli, příjemně se zachumlali a nebo si dokonce na chvíli zdřímli.

Polštářů nikdy není moc

Polštářů je vždy maximálně tak akorát. A to ani tehdy, když si přes polštáře skoro ani není kam sednout. Polštáře dodají vašemu bytu měkkost a interiér okamžitě zahřejí. I když ne do slova, ale k pocitu příslovečného tepla domova rozhodně přispějí nemalou měrou. Světlo je vším. Tak neváhejte sáhnout po svíčkách, které navozují atmosféru romantiky, jemnosti a hřejivého pocitu. Použití svíček s vhodným aroma podporuje uvolnění, napomáhá relaxaci a kvalitnímu odpočinku. A to je přesně stav, který většina z nás od domova očekává.

Vyzdobte si pokoj

Kromě užitkových věcí by v pokoji měly být i věci, které máte rádi a které vzbuzují příjemné vzpomínky na okamžiky blízké vašemu srdci. Věci, které odráží váš život a vaši osobnost. Nebojte se použít oblíbené fotografie, knihy či květiny. Nebojte se ukázat, co máte rádi nebo to, k čemu se rádi vracíte. Je to váš byt, váš domov, tak buďte kreativní a tvořte prostor kolem sebe. Jen vy víte, co máte nejraději a jen vy se musíte cítit jako doma, kdykoliv vstoupíte dovnitř.


Klíčová slova
Dům
Bydlení

SOUTĚŽ:

Křížovka o poukaz na designový výrobek - Vyberte si doplněk z Baajo decor.

Doplňky do domácností z Baajo decor hledí zejména na kvalitu materiálu a funkčnost. Mezi současné trendy patří například použití přírodních materiálů, ruční výroba a osobitý styl. V české dílně Baajo decor se pletařky specializují na tradiční ruční techniky pletení a háčkování. Jejich práce vypráví příběh o tom, jak to vypadá, když se spojí vysoce kvalitní přírodní materiál, dokonalé ruční zpracování a kreativita. „Každý kus je oridinál. Každý kus má háčkopis dané pletařky," říká spolumajitelka a designérka Ivana. Všechny výrobky jsou vytvořeny ze 100% přírodních bavlněných šňůr. Díky své hrubší struktuře dobře drží tvar a vytváří výrazný dekorativní efekt. Při doteku navíc překvapí příjemným hladkým povrchem. Údržba doplňků z tohoto materiálu nepředstavuje vůbec nic složitého. Bohatě postačí klasické suché čistění klepáním či luxováním. A kdyby se podařilo na výrobku udělat flek, mírně navlhčený hadřík vrátí vše do původního stavu. Výrobky bez vnitřní výplně, jako jsou koše, koberce či ošatky, se dají jednoduše vyprat.

Sortiment Baajo decor je opravdu pestrý. Vybírat můžete z pufů, polštářků, košů, ošatek, stoliček či koberců. Kromě různých velikostí jednotlivých výrobků je také k mání široká škála barev, která čítá 19 odstínů. Výrobky mají velkou přednost v tom, že ladí do interiéru jak samostatně, tak se z nich dají vytvářet i celé kolekce doplňků, jez utváří skvělý designový dojem. Pokud byste si i přesto z nabízených doplňků nevybrali, pletařky z Baajo decor vám navrhnou a vyrobí váš vysněný kousek na zakázku. Více na www.baajo-decor.cz.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O VÍKEND NA SLOVENSKU

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 28. září 2017 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Dagmar Pojdinová
Děčín
Křížovka o poukaz na designový výrobek

Facebook