Sobota 21.04.2018

Geometrie v ložnici

Ložnice bývá nejintimnějším místem v bytě. Právě v této místnosti odkládáte starosti všedního dne a nabíráte síly na ten následující. Především ale odráží váš životní styl, a proto byste si ji měli zvelebit tak, abyste se v ní cítili co nejpohodlněji. Jednou z věcí, které ovlivňují celkový vzhled ložnice, je bezesporu povlečení. A právě pro letošní rok budou trendy geometrické tvary.

Více informací

Méně informací

Kostky

Kostka je věčná a nikdy se neomrzí. Povlečení, které je velmi přátelské i dekorativní, tvoří povlak na polštář a povlak na přikrývku s klopou a s otvory pro ruce pro snadné povlečení přikrývky.

Kružnice

Kruhy a kružnice v barevném provedení nejrůznějších odstínů modré a hnědé zaujmou na první pohled. Ložní povlečení se vyrábí ze 100% bavlny, která je velmi jemná a příjemná na omak. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby bylo dosaženo pevnosti rohů povlečení.

Pruhy

Pruhy s kružnice vytvářejí dokonalou harmonii. Přesně takovou, jakou budete potřebovat při odpočinku. Všitý zipový uzávěr patří dnes mezi vysoce žádané uzávěry povlečení, kde se používá peckový jezdec. Ložní povlečení se vyrábí ze 100% bavlny, která je velmi jemná a příjemná na omak.

Obdélníky

Nepravidelným obdélníkům dávají vyniknout barvy tyrkysová, hnědá a běžová. Jedná se o 100% bavlnu, kterou se doporučuje prát maximálně na 60 °C. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby bylo dosaženo pevnosti rohů povlečení.

Foto: www.blancheporte.cz


Klíčová slova
Dům
Bydlení

SOUTĚŽ:

Křížovka o povlečení na dvě lůžka - Přírodní bavlna pro zdravý komfort.

Toužíte si vyzdobit nový byt, zmodernizovat vzhled vašeho pokoje nebo splnit teeanegerský sen? Vyberte si z pestrobarevné nabídky ložního povlečení Natálie ze 100% bavlny. Povlak na přikrývku a polštář maji zapínání na knoflíky. Rozměry polštáře jsou 70 x 90 a peřiny 140 x 200 cm. Více na www.blancheporte.cz.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O SPORTOVNĚ-REKREAČNÍ POBYT

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 28. dubna 2018 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Ivana Hromádková
Litomyšl
Křížovka o povlečení na dvě lůžka

Facebook