Dotazy

ČTĚTE POZORNĚ!!!

Jak se luští křížovka a jak se zúčastnit soutěže o ceny?

Klikněte do políčka a napište požadované slovo. Pokud kliknete do políčka ještě jednou, tak se změní směr vyplňování. Jako odpověď se píše pouze tajenka a jednotlivá slova se oddělují mezerou. Ale pozor! PRVNÍ ODESLÁNÍ TAJENKY JE POUZE KONTROLA SPRÁVNOSTI a je potvrzena textem "Řešení křížovky je správné", toto ale není zařazení do soutěže!!! Pokud se budete chtít zúčastnit soutěže o cenu, tak se musíte zaregistrovat a být přihlášen ke svému profilu a odeslat tajenku ještě jednou dle pokynů, které se zobrazují nad odpovědní kolonkou! Odeslání řešení do soutěže je vždy potvrzeno textem "Křížovka byla odeslána, zařadili jste se do slosování o cenu"!!! Pokud se vám tento text nezobrazí, nebyli jste do soutěže zařazeni! Systém neumožňuje odeslání více odpovědí a to je i kontrola, že vaše odpověď byla správně odeslána a zařazena do slosování. Infotext se zobrazuje na několik vteřin v horní části a v místě odpovědní kolonky je text "Křížovku jste odeslali a zařadili jste se do soutěže o cenu". Soutěž o konkrérní cenu probíhá pouze aktuální den!

Soutěž o výhru probíhá pouze v aktuálním dni! Nelze se zařadit do soutěží, které jsou uloženy v Archivu nebo budou probíhat v následujících dnech!

 

1. Budu něco platit, pokud se budu chtít zúčastnit soutěže?

NE. Veškeré soutěže na našich internetových stránkách jsou zdarma, jsou podmíněny pouze registrací. Vyjímku tvoří soutěže a akce o hodnotnější ceny, při kterých jsou odpovědi vyžadovány prostřednictvým SMS zprávy, která je zpoplatněna zvláštní sazbou, jejíž celková výše je vždy uvedena u konkrétní soutěže či akce.

2. Musím se registrovat?

NE. Registrace je nutná pouze v případě, pokud se budete chtít zúčastnit soutěže o ceny.

3. Mohu odeslat odpověď do soutěže kdykoli?

NE. Každá soutěž probíhá v aktuální den od 0:00 hod. do 24:00 hod. a v této době můžete odeslat svou odpověď a zúčastnit se soutěže. Po správném odeslání odpovědi se zobrazí info o zařazení do soutěže. Odpovědi nelze odesílat na soutěže, které budou probíhat v následujících dnech nebo již proběhly v minulých dnech a jsou uloženy v archivu.

4. Mohu se zúčastnit soutěže, i když mi ještě nebylo 18 let a jak na to?

ANO. Účast v našich soutěžích není podmíněna věkem a může se jich zúčastnit každý, s vyjímkou osob, které jsou do přípravy a organizování soutěží zapojeni. Stačí vyluštit křížovku a v aktuální den odeslat odpověď pomocí odpovědního pole, které se nachází pod křížovkou. Účast v soutěži je podmíněna pouze registrací, popř. přihlášením, pokud jste se zaregistrovali již dříve.

5. Dozvím se, pokud vyhraji?

ANO. Každý výherce je kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Na internetových stránkách je výherce zveřejněn následující den po soutěži a je uveden v sekci Výherci i v Archivu u konkrétního článku. POZOR, pokud zveřejněný výherce neuvedl při registraci pravdivé informace a na e-mail popř. telefonát nereaguje a sám nás nekontaktuje do 6 týdnů od vyhlášení výherce, bude tato nepředaná výhra použita do další soutěže. Pokud si výherce zásilku s výhrou nevyzvedne ve stanoveném termínu a Česká pošta nám zásilku vrátí zpět, bude tato nepředaná výhra použita do další soutěže.

6. Musím si výhru převzít?

NE. Pokud o výhru nebudete mít zájem, můžete se jí písemně zříci (e-mailem) a ta bude předána náhradnímu výherci nebo zařazena do jiné soutěže.

7. Pokud vyhraji a výhra mi bude zaslána poštou nebo zásilkovou službou, budu něco doplácet?

NE. Výhra vám bude zaslána na naše náklady.

8. Musím se s výhrou vyfotit a zaslat vám fotografii?

ANO. Pokud vyhrajete a obdržíte výhru, tak na základě Vámi přijatých Všeobecných podmínek při registraci byste nám měl/la zaslat svojí fotografii s výhrou (e-mailem). Stačí obrázek pořízený např. mobilním telefonem. Tyto fotografie budou zobrazeny pouze na stránkách www.vyhranasedm.cz. Je to z důvodu, abychom mohli doložit partnerům soutěží, že výhra byla skutečně předána. Bez vašeho písemného svolení nebudou fotografie dále předávány jiným osobám ani společnostem. Pokud nám do 30 dnů od obdržení výhry fotografii nezašlete, nebudete mít nadále možnost vyhrát v soutěžích o ceny.

9. Mohu zrušit zasílání informačních e-mailů a jak?

ANO. Informační e-maily zasíláme jednou týdně registrovaným soutěžícím, abychom je informovali o článcích a soutěžích v nadcházejícím týdnu. Pokud Vás takové e-maily obtěžují, můžete je, po přihlášení, na svém profilu zrušit.

10. V křížovce mi nejde napsat písmeno ch! Lze to vůbec?

ANO. Pokud je písmeno "CH" na konci slova, tak lze napsat normálně c a h. Pokud je uprostřed slova, tak napište C, pak se vraťte do tohoto pole a dopište písmeno H.

11. Musím v registraci uvést pravé jméno?

ANO. Pokud by byl výhercem určen luštitel, který v registraci uvedl smyšlené nebo nesmyslné jméno nebo např. pouze písmeno, nejsou dodrženy podmínky registrace a výhra přechází na luštitele následujícího v pořadí došlých odpovědí, který má správně vyplněny požadované položky. Údaje poskytnuté v registraci se řídí zákonem o ochraně osobních údajů a nejsou zpřístupněny jakékoli další osobě.

12. Musím v registraci uvést telefonní číslo?

ANO. Telefonní číslo je pro případ kontaktování výherce v soutěži. Pokud nezareagujete na e-mailové oznámení o výhře v soutěži, jsme nuceni kontaktovat výherce telefonicky. Proto potřebujeme znát Vaše telefonní číslo. Údaje poskytnuté v registraci se řídí zákonem o ochraně osobních údajů a nejsou zpřístupněny jakékoli další osobě.

13. Mohu si upravit moje informace?

ANO. Informace o Vaší osobě si můžete upravit ve svém profilu, do kterého se dostanete po přihlášení, kliknutím na odkaz Můj účet, který je umístěn nahoře vedle Vašeho jména. Poté klikněte na odkaz Upravit údaje. Pokud provedete nějaké změny, je nutné tyto změny potvrdit kliknutím na tlačítko Uložit, jinak se provedené změny neprojeví. Může se stát, že se Vám formulář Vašeho účtu nebo formulář pro změnu údajů nezobrazí korektně, v tom případě se zkuste vrátit o stránku zpět a znuvu otevřít požadovanou položku. Náhled by již měl být v pořádku.

14. Políčka křížovky se mi zobrazují různě velká, lze to zobrazit nějak lépe?

ANO. Podle našich zkušeností je nejlepší zobrazení pokud se použije internetový prohlížeč Firefox (ke stažení např. zde). Ve Firefoxu se řížovka zobrazuje normálně a políčka mají tvar čtverce. Různá velikost políček namá vliv na luštění.

15. Mám problém s vyluštěním tajenky, můžete mi poradit?

ANO. Nebojte se nám napsat přes kontaktní formulář (zde) a my Vám s vyluštěním pomůžeme. To se netýká pouze křížovky. Klidně se nás zeptejte na to, co Vás zajímá, rádi Vám odpovíme na jakékoli Vaše dotazy.

16. Tajenku jsem odeslal/la, ale ve svém profilu nevidím, že jsem se zúčastnila soutěže! Zúčastnil/la jsem se tedy soutěže nebo ne?

NE. Pokud ve svém profilu nevidíte svoji účast v soutěži potvrzenu, tak jste do soutěže nebyl/la zařazen/a. Pravděpodobně jste odaslal/la tajenku pouze ke kontrole správného znění. Pokud se chcete zúčastnit soutěže, tak je nutné být přihlášen ke svému profilu a odeslat tajenku ještě jednou dle pokynů, které se zobrazují nad odpovědní kolonkou. Podrobné informace jak se zúčastnit soutěže jsou popsány v odstavci Jak se luští křížovka a jak se zúčastnit soutěže o ceny? na začátku těchto dotazů.

17. Mohu soutěžit o výhry i ze zahraničí?

ANO. Zúčastnit soutěží se můžete odkudkoli na světě, ale dodací adresa musí být v České republice (např. příbuzný, kamarád, atd.). V případě výhry nám na výzvu zašlete jméno a dodací adresu a my se s dotyčnou osobou zkontaktujeme a výhru předáme. Jediná povinnost pro přebírající osobu je, aby nám zaslala fotografii s výhrou a my mohli doložit předání výhry partnerům soutěže. Můžete tak třeba někomu udělat radost. :)

18. Mohu si na svoje jméno založit více profilů, se kterými se zúčastním soutěže a budu tak mít větší šanci na výhru?

NE. Účast v soutěži s více profily vytvořenými jedním člověkem se považuje za podvodné soutěžení a není povoleno!

19. V internetovém prohlížeči Google Chrome se mi nezobrazuje křížovka. Je problém na vašich stránkách?

NE. Po poslední aktualizaci internetového prohlížeče Google Chrome z nám neznámého důvodu není podporován kód křížovek, proto zkuste použít jiný internetový prohlížeč, např. Firefox, kde máme ověřeno, že se křížovka zobrazuje korektně.

 

Facebook