Úterý 19.09.2017

Denisa Nesvačilová má nového parťáka

Herečka Denisa Nesvačilová má napilno. Aktuálně dokončuje diplomku na DAMU, zkouší absolventské představení s pracovním názvem Kouř, současně nyní také vycházejí dva videoklipy, kde má hlavní roli. Herectví kloubí s dabingem, budeme ji vídat v televizní reklamě a ve filmu Miluji tě modře. S kým ale tráví svůj volný čas? My to víme! S Čestmírem.

Více informací

Méně informací

Film Miluji tě modře, kde Denisa hraje, můžete shlédnout jako jeden ze soutěžních snímků na 39. festivalu filmových a televizních komedií v Novém Městě nad Metují. Ten odstartuje 17. září a potrvá do 23. září. „Humor tohoto filmu není takový, že byste se u toho plácali smíchy do kolen, je naopak spíše jemný a inteligentní. Film je hodně výtvarný a romantický. Divák se určitě může těšit na krásnou kameru Asena Šopova a velmi kvalitní hudbu Markéty Irglové, která má Oscara, což v běžném komediálním filmu nebývá obvyklé," komentuje protagonistka hlavní role. Denisa našla ve filmu také vlastní seberealizaci a tou byla její přítomnost při navrhování kostýmů, které jí šili na míru. Díky tomu do filmu více pronikla. „Měla jsem velký přístup k tomu, jak se celý film připravuje a to zásadně ovlivnilo můj vztah k němu. Ačkoli nejsem v reálu podobná hrdince Tereze, která je křehká žena," říká Denisa, která o sobě tvrdí, že je tvrďák a "pankáč". „Jestli mě to někam transformovalo, tak rozhodně ne na stálo. Jediné, co mám s Terezou společné, je to, že obě ukážeme křehkost po boku správného muže. Stejně jako jí, se stalo i mě, že jsem řešila dilema ve vztahu a bohužel, rozhodla jsem se špatně. V budoucnu bych se řídila už jen tím, že bych se nesnažila nad věcmi příliš přemýšlet, protože všechno se vždy vyřeší tak, jak má," dodala. Herečku nyní všude doprovází dvouletý pes Čestmír, kterého zachránila před jistým osudem v útulku. „Pojmenovala jsem ho možná netradičně, ovšem česky a to jsem chtěla. Když jdete po parku a zavoláte Paegasi, přiběhne dvanáct psů, tři medvědi, dvě ovce a padesát cikáňat. Na Čestmíra nic, jen můj pes. A zná ho celý Žižkov," dodává Denisa se smíchem.

Foto: www.festivalkomedie.cz


Klíčová slova
Kultura
VIP

SOUTĚŽ:

Křížovka o krmivo pro kočky - Pučálka přichází s novou značkou Amarago a kamenným obchodem.

Výherce získá kapsičky Almo natura, konzervy Fresh mix, gel pro odstraňování survitů a enzymatický odstraňovač zápachu, který do soutěže věnovala společnost Pučálka s.r.o, přední výrobce, vývozce a dovozce holistických krmiv a doplňků pro psy a kočky. Tato společnost přichází se dvěma novinkami. Otevírá pilotní kamenný obchod v Praze a také uvádí novou značku zaměřenou na konečného spotřebitele, Amarago. Značka Amarago je stejně jako Krmiva Pučálka orientovaná na prodej přírodních krmiv a kvalitního vybavení pro psy a kočky. Kromě pet produktů nabízí Amarago i poradenství ve výživě psů a koček. Hlavní pilíř nové značky bude tvořen e-shopem amarago.cz, kde bude k nalezení celý sortiment společnosti Pučálka s.r.o. E-shop bude spuštěn na konci září.

Už teď se ale můžete vypravit do prvního kamenného obchodu v Praze. Ten je pod jménem Amarago otevřen od srpna v pražském Hloubětíně. Zde si lidé mohou zakoupit všechny značky a doplňky, které jsou k dostání v distribuční síti Krmiva Pučálka.

Více na www.krmiva-pucalka.cz.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O VÍKEND NA SLOVENSKU

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 28. září 2017 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Jana Seidlová
Krnov
Křížovka o krmivo pro kočky

Facebook