Středa 18.04.2018

Bezdrátová sluchátka, která utlumí okolí

Nová generace sluchátek Bose QuietComfort 35 má úžasnou schopnost potlačit okolní ruch a soustředit se na kvalitu zvuku.

Více informací

Méně informací

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představila na našem trhu novou generaci sluchátek Bose QuietComfort 35, která jsou proslulá svým zvukem a propracovanou technologií potlačení okolí. Sluchátka označená jako QuietComfort 35 II nabízí nově praktickou možnost upravit úroveň odrušení zvuků z okolí či přivolat a plnohodnotně využít službu Google Assistant bez nutnosti vyndávání telefonu z kapsy. Obě funkce jsou aktivovány prostřednictvím stisku nového akčního tlačítka vestavěného na levé mušli. Standardně přednastavená je první možnost, kterou uživatelé využijí ve chvíli, kdy potřebují slyšet zvuky kolem sebe. Opětovným stiskem akčního tlačítka je upravována funkce eliminace okolí ve třech krocích - zapnuto, poloviční účinnost, vypnuto.

Komunikace s Google asistentem není v našem regionu prozatím dostupná, nicméně uživatelé, kteří si do telefonu aplikaci Google Assistant dokáží nainstalovat, mohou funkci nového akčního tlačítka na sluchátkách QuietComfort 35 II pomocí aplikace Bose Connect přenastavit na vyvolání asistenta a poté ovládat hlasem přehrávání hudby, přijímat textové zprávy, diktovat odpovědi a mnoho dalšího. Tyto nové možnosti potěší aktuálně anglicky mluvící uživatele.

Baterie vydrží 20 hodin

QuietComfort 35 II jsou uzavřená sluchátka s vynikajícím zvukem, precizním zpracováním, pohodlnými mušlemi a vestavěným mikrofonem, která nabízí v aktivním módu nejvyšší možnou míru odhlučnění a pohodlí i při celodenním nošení. Vestavěný ekvalizér upravuje průběžně reprodukcí jednotlivým žánrům a dobíjecí Li-On baterie zajišťuje nepřetržitý provoz až po dobu dvaceti hodin.

Připojení k telefonu a notebooku současně

Pro využití dalších možností je k dispozici volně dostupná aplikace s názvem Bose Connect. Ta ve spojení s funkcí NFC usnadňuje a urychluje proces párování pouhým přiblížením sluchátek k telefonu. V aplikaci můžete také nastavit čas, po kterém se při nepoužívání sluchátka vypnou, a tak šetřit jejich baterii. Praktickou možností je spárování se dvěma zařízeními najednou. Tuto vlastnost využijete například ve chvíli, kdy budete sledovat videa na tabletu nebo počítači a zároveň vám zazvoní telefon. Bose QuietComfort 35 II dokáží komunikovat současně s oběma přístroji. Sluchátka Bose Quiet Comfort 35 II jsou nyní již na našem trhu k dostání prostřednictvím výhradního distributora, společnosti BaSys. Na výběr jsou v černém a stříbrném provedení a jejich doporučená koncová cena je stanovena na 9 990 Kč.


Klíčová slova
Styl
Technika

SOUTĚŽ:

Křížovka o sušenky s banánovým krémem - Svačinka v podobě malých zdravých sušenek.

Sušenky z celozrnné mouky s banánovým krémem a ovesnými vločkami vás zasytí v okamžiku, kdy dostanete hlad a nemáte nic jiného po ruce. Jsou skvělé do práce nebo do školy jako zdravá svačinka.

 

POZOR, DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O SPORTOVNĚ-REKREAČNÍ POBYT

Soutěž probíhá v sekci Příběhy do 28. dubna 2018 včetně!

 

Jak se luští křížovka, jak se zúčastnit soutěže o ceny a další otázky jsou pro Vás zodpovězeny v záložce Dotazy.

 

Naše internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací o souborech cookie naleznete ve Všeobecných podmínkách (čl. VI) nebo zde. Setrváním na našem webu s používáním souhlasíte.
řešení křížovky

Zadejte řešení křížovky a ověřte její správnost (datum soutěže: již nelze soutežit )

Dana Bartáková
Kostelec nad Černými lesy
Křížovka o sušenky s banánovým krémem

Facebook